LT
 • Apie

  TATUIRUOTUS  ŽMONES  NUO NETATUIRUOTŲ  SKIRIA VIENAS ESMINIS SKIRTUMAS-TATUIRUOTI  NESIPIKTINA  NETATUIRUOTAIS...
   

  TATUIRUOČIŲ STUDIJA 6-tai daugelio metų darbo su adata praktikos,gausybės meninių ieškojimų ir eksperimentų rezultatas.Tatuiruotės-tai menas leidžiantis klientui įsigyti originalų,tik jam vienam skirtą kūrinį,o meistrui-didžiuotis atliktu darbu.Kiekvieną žmogų apsilankiusį pas mane priimu kaip asmenybę,todėl pirmojo pokalbio metu,aptariame tai,ko jis norėtų,kas geriau atspindėtų charakterį,kokios nuomonės apie savo išvaizdą laukia iš aplinkinių.Jei klientas neturi norimo piešinio pavyzdžio-iki smulkmenų susipažįstu su kliento vizija,tada piešiu eskizą.Jei jis lieka patenkintas-visa tai perkeliu ant norimos kūno vietos.

  Koreguoju senas išblukusias tatuiruotes-jas ryškinu,spalvinu arba padarau kitą piešinį ant viršaus(jei įmanoma tai padaryti).

  Po bikiniu tatuiruočių nedarau.

  Nepilnamečiai turėtų atvykti su tėvu arba mama ir turėti tai įrodančius asmens dokumentus.

  Laukiu Jūsų "pagalandusi adatas" ir gerai nusiteikusi.

  REGISTRUOTIS PRIEŠ 2-3 SAVAITES

  Registruojant imamas užstatas. Nepranešus iš anksto apie neatvykimą arba neatvykus,užstatas negrąžinamas.

  D.U.K.

  AR SKAUDĖS? Truputį.Skausmo dydis priklauso nuo kūno vietos ir Jūsų asmeninės skausmo skalės.Vieni,darant tatuiruotę toje pačioje vietoje,žiovauja ir snūduriuoja,kiti-kenčia ir prakaituoja.Bet…visi iškentė.

  KOKYBĖ.Tatuiruotes darau su pirmaujančiais pasaulyje autentiškais Eternal ink dažais.

  AR SAUGU?.Studija turi higienos pasą-leidimą (E12-78) Naudoju tik LR teisės aktų nustatytytus reikalavimus atitinkančias dezinfekcijos medžiagas.Dirbu tik su vienkartiniais tatuiravimo instrumentais (adatomis,antgaliais,dažų indeliais),todėl atkrenta net menkiausia galimybė (pvz.dėl galimo neteisingo sterilizavimo) užsikrėsti virusais,bakterijomis ar grybeliais.

  KAIP PRIŽIŪRĖTI ką tik padaryta tatuiruotę,supažindinsiu atlikusi darbą.